Україна

У Міносвіти повідомили про особливості вступної кампанії 2019

Міністерство освіти і науки опублікувало відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступної кампанії у вищі навчальні заклади 2019 року, передає 1NEWS.

Зокрема, на сайті МОН оприлюднено два блоки запитань та відповідей для вступників на бакалавра і на магістра.

У них є докладні роз’яснення про подання заяв та документів, мінімальні прохідні бали, пільговий вступ, додаткові бали та коефіцієнти, нюанси вступу та переведення на бюджет тощо.

У розділі про магістратуру великий блок питань присвячений іспитам  – вступу на ті спеціальності, куди треба складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ).

Основна фаза вступної кампанії почнеться 1 липня, коли стартує реєстрація електронних кабінетів.

“Однак загалом процес вступу має кілька різних блоків, – нагадує генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров. – Наприклад, уже 13 травня почнеться реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ для вступників у магістратуру низки спеціальностей. Тому вже зараз для них ми підготували запитання-відповіді, щоб вступники в будь-який час мали доступ до цієї інформації. Як засвідчив досвід минулого року, коли ми вперше зробили такі Q&A, цей формат роз’яснень є досить популярним та потрібним”.

Він додав, що запитання-відповіді готувалися на основі тих запитів, які найчастіше надходили до МОН та приймальних комісій вишів від вступників у минулих роках. Найближчим часом також планується опублікувати роз’яснення щодо вступу на молодшого спеціаліста, а також відеороз’яснення та інфографіки за різними напрямами вступу.

Окремо передбачається, що в останній тиждень червня запрацює гаряча телефонна лінія МОН.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close