Україна

У Міноборони повідомили, що завадило ЗСУ завершити операцію у Сєвєродонецьк

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
У Міноборони повідомили, що завадило ЗСУ завершити операцію у Сєвєродонецьк

Повідомляти про успіхи чи невдачі на фронті можна лише після офіційних заяв Генштабу ЗСУ чи Міноборони, повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

Через повідомлення у соцмережах українські захисники не змогли завершити спецоперацію у Сєвєродонецьку. Про це повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр у Facebook.

Маляр пояснила, що під час здійснення військових операцій паралельно організовуються кілька завдань. Їх виконанню заважає розголос, тому повідомляти про успіхи чи невдачі на фронті можна лише після офіційних заяв Генштабу ЗСУ чи Міноборони.

“Публічна демонстрація цивільними особами поінформованості про хід військових операцій та повідомлення про це в соцмережах до офіційних заяв Генштабу частково зриває військові операції – як це було вчора та позавчора щодо Сєвєродонецька. Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане”, – заявила Маляр.

Заступниця міністра закликала українців не розголошувати військові плани у соціальних мережах.

Нагадаємо, у Міноборони США схвалюють тимчасове виведення військ із Сєвєродонецька в Луганській області. Там вважають, що відхід українських військ із Сєвєродонецька створить “найкращі позиції” для українських захисників.

ЗСУ виходять із Сєвєродонецька. Що це означає


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news


 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button