Україна

У Міненерго пояснили, чого очікують від МАГАТЕ щодо Запорізької АЕС

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
У Міненерго пояснили, чого очікують від МАГАТЕ щодо Запорізької АЕС

Міністр енергетики Герман Галущенко вважає, що візит делегації міжнародного агентства на захоплену росіянами ЗАЕС необхідний.

 
Україна очікує від Міжнародного агентства з атомної енергії жорсткої реакції на окупацію росіянами Запорізької АЕС. Про це в ефірі національного телемарафону заявив міністр енергетики Герман Галущенко.
 
Галущенко пояснив, що після захоплення Чорнобильської атомної станції МАГАТЕ ухвалило офіційну резолюцію із засудженням дій Росії. Водночас щодо Запорізької АЕС такого кроку не було ухвалено.
 
“Ми, як мінімум, хотіли б оцінку того, що там відбувається. Насправді була вже декларація, прийнята МАГАТЕ на той час, на 3 березня. Вона стосувалася захоплення Чорнобильської станції, тоді ЗАЕС ще не була окупована. Вона була прийнята, там, у принципі, досить нормальні формулювання щодо того, що Росія порушила всі принципи”, – пояснив міністр.
 
Голова Міненерго наголосив, що Україна очікує від МАГАТЕ “різких заяв” і закликів до РФ із дотриманням міжнародного законодавства. Водночас Галущенко не заперечував того, що візит делегації МАГАТЕ на захоплену росіянами ЗАЕС необхідний.
 
 
 
Нагадаємо, напередодні гендиректор МАГАТЕ Рафаель Ґроссі заявив, що окупована Запорізька АЕС “вийшла з-під контролю”.
 
Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button