Україна

У Мелітополі школи перевели на дистанційну форму навчання

З 31 січня в Мелітополі заклади загальної середньої освіти будуть навчатись за дистанційною формою. У місті зафіксували випадки грипу та зростання захворюваності на ГРВІ, COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Мелітопольської міської ради, передає 1news, посилаючись на Укрінформ.

“Заклади загальної середньої освіти Мелітополя з понеділка, 31 січня, продовжать навчання за дистанційною формою. Відповідне рішення було прийняте під час позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”, – йдеться у повідомленні.

Школам рекомендували перейти на дистанційне навчання у зв’язку з ростом захворюваності на ГРВІ, COVID-19 та реєстрацію у Мелітополі випадків грипу.

За словами завідувача Мелітопольського відділу ДУ “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Романа Склярова, з 24 січня у місті зареєстровано 42 випадки грипу (здебільшого типу А) — у 40 дітей та двох дорослих.

На сьогодні через хворобу навчальні заклади не відвідують 2615 учнів (18 %). Аби запобігти поширенню гострих респіраторних захворювань, заклади загальної середньої освіти продовжать навчання за дистанційною формою.

Заклади позашкільної освіти будуть організовувати освітній процес з використанням індивідуального графіка навчання та/або за дистанційною формою.

Інклюзивно-ресурсний центр та інклюзивно-ресурсний центр № 2 організують роботу в онлайн-режимі та/або за індивідуальним графіком.

За очною формою навчання проведення освітнього процесу продовжать заклади дошкільної освіти.

Back to top button