Україна

У Маріїнський палац закупили штори за 7,5 млн

Державне управління справами замовили постачання штор для Маріїнського палацу вартістю у 7,569 млн гривень. Угоду за результатами відкритих торгів уклали 27 квітня. Про це повідомляється у системі електронних торгів «Прозорро», інформує 1NEWS.

Так, переможцем тендеру з найнижчою пропозицією було обрано ТОВ «Фірма Калина». При чому дві пропозиції взагалі відхилили і не допустили до торгів.

Єдиним їхнім конкурентом на торгах було ТОВ «Мак Трейд» жителя Переяслав-Хмельницького, Київської області Юрія Міненкова, яке запросило за штори для «маріїнки» 7,9 мільйонів гривень.

У реєстрі пропозицій було ще два учасника тендеру ФОП Задвернюк Лідія Петрівна та ТОВ «Текстиль-Контакт» – їх пропозиції виділили.

Так, пропозицію пані Задвернюк тендерний комітет відхилив через «невідповідність пропозиції гарантійного терміну», а також через те, що деякий тканини, фурнітура та елементи помпонів не були еквівалентом тих тканин і матеріалів, які хотіло закупити ДУС для Маріїнського палацу. З повним переліком невідповідностей по пропозиції ФОП Задвернюк Лідія Петрівна можна ознайомитись тут.

Тендерну пропозицію ТОВ «Текстиль-Контакт» відхилили через те, що «тканина Texnova 6185 (Італія) не є еквівалентом тканини DE NEGRI ZA.MA art. 5837 (Італія), оскільки відрізняється малюнком; тканина EDO 18231 (Туреччина) не є еквівалентом тканини ХАПЧЖОУ ЙонгТонг YT2015-014 (Китай), оскільки відрпняється малюнком». Повний перелік причин для відхилення ось тут.

Цікаво, що і ТОВ «Текстиль-Контакт» і ФОП Задвернюк Лідія Петрівна звернулись з відповідними скаргами по цьому тендеру до Антимонопольного комітету України. Однак постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель відмовила у задоволенні обох скарг у тому числі через те, що «представник Замовника повідомив, що має затверджену проектну документацію, у відповідності до якої внутрішнє оздоблення Маріїнського палацу має відповідати стилю барокко». Разом з тим, за твердженням Замовника, а скаржники пропонували тканини, виконані у інших стилях (файл відповідь технічним вимогам штори).

Фірма-переможниця ТОВ «Фірма Калина» заснувала Ніна Іванівна Прима, яка є одночасно і директоркою цією ТОВки. Ніна Іванінва є тещею екс-губернатора Київської області Максима Мельничука. Мельничук одружений з донько Ніни Іванівни, Аліною. Остання працює на посаді заступника ген директора ЗАТ «Фірма «Калина» і у 2015 році балотувалась у Київську міську раду від «Аграрної партії», а сам Максим Мельничук йшов від «Аграрної партії» першим номером у списку. Головним фінансовим спонсором «Аграрної партії» ЗМІ називали аграрного олігарха, власника агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (бренд курчатини «Наша ряба») та екс-заступника голови Адміністрації Президента Юрія Косюка.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close