Інфо поліціїУкраїна

У Маріуполі пройдуть антитерористичні навчання

Поліція Донецької області бере участь у навчаннях з протидії терористичній та диверсійній загрозам, які відбудуться в Маріуполі 18-20 вересня, інформує 1News з посиланням на прес-службу відомства.

У тренуваннях візьмуть участь поліція Донецької області, Служба безпеки України, Національна гвардія, Збройні сили України, Державна служба з надзвичайних ситуацій та Державна прикордонна служба.

Мета антитерористичних навчань – на практиці відпрацювати координацію силових служб для захисту мирного населення від терористичних дій.

У зв’язку з цим поліція Донеччини звертається до жителів Маріуполя з проханням виявити пильність та повідомляти до поліції про підозрілих осіб, автомобілі та залишені без нагляду предмети. Особлива увага — чоловікам призовного віку від 18 до 60 років, в тому числі у камуфляжному одязі, які з’явилися у місті нещодавно, орендують житло, погано орієнтуються у місті.

Навчання поводитимуться у рамках чинного законодавства. Поліція Донеччини забезпечуватиме публічну безпеку та громадський порядок під час проведення заходів.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close