Україна

У Маріуполі люди на вулицях непритомніють – Андрющенко

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
У Маріуполі люди на вулицях непритомніють - Андрющенко

У місті тримається нестерпна спека, а води катастрофічно не вистачає. Крім того, практично немає медичного забезпечення.

Через спеку в Маріуполі люди непритомніють на вулиці, а через відсутність швидкої медичної допомоги кількість смертельних випадків серед мешканців зростає. Про це в Telegram написав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“Маріуполь. Липень. Спека. Імпровізовані басейни та вуличні кухні. Люди починають втрачати свідомість прямо на вулицях. Через колапс медицини та відсутність швидкої допомоги кількість смертельних випадків швидко зростає. Маріуполь вимагає негайного втручання гуманітарних місій”, – написавАндрющенко.

Також він зазначив, що Росія принесла смерть, руйнування та пропаганду, ставлячи життя маріупольців під ще більшу загрозу.

Нагадаємо, що в тимчасово окупованому Росією Маріуполі питна вода майже недоступна навіть низької якості. Також повідомлялося, що в Маріуполі та в більшості окупованих РФ територій України вичерпано практично всі запаси продуктів та товарів першої необхідності, а нових поставок із Росії немає.


Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button