Україна

У Литві померла відома українська журналістка


У Литві померла відома українська журналістка

Інна Кузнецова важко хворіла, але останнім часом ліпше себе почувала і мріяла повернутися на роботу до Києва.

У столиці Литви – Вільнюсі – померла багаторічна головна редакторка та керівниця київського бюро Радіо Свобода Інна Кузнецова. Про це у суботу, 16 вересня повідомила директорка української служби Радіо Свобода Мар’яна Драч у Facebook.

“16 вересня у Вільнюсі відійшла у вічність донедавна керівниця київського бюро Радіо Свобода, багатолітня головна редакторка Інна Кузнецова. Останнім часом Інна важко хворіла. Але вістка про смерть застала зненацька, нещодавно Інна вже ліпше себе почувала, мріяла повернутися на роботу до Києва” – написала Драч.

Інна Кузнецова закінчила факультет журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Працювала кореспондентом, політичним оглядачем Національного радіо, головним редактором Радіо Ера FM.

На Радіо Свобода працювала з 2009 року. Саме за час її керівництва Київське бюро отримало премію імені Дейвіда Берка за висвітлення політичної кризи в Україні наприкінці 2013 року і на початку 2014 року.

Нагадаємо, з початку війни в Україні 63 журналісти загинули як учасники бойових дій або внаслідок російських обстрілів чи тортур.

Українські журналісти отримали Пулітцерівську премію за кадри з Маріуполя

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button