Україна

У листопаді “Нафтогаз” майже не змінив ціни на газ для виробників теплоенергії

Оптова ціна на природний газ для виробників теплоенергії у листопаді 2020 року, яким “Нафтогаз” постачає газ у рамках ПСО, становить 5375,1 грн за 1 тис кубометрів (без урахування ПДВ та витрат на транспортування і розподіл) – за місяць ціна зросла лише на 1 грн., повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу “Нафтогазу”.

У компанії нагадали, що ціна газу для виробників тепла розраховується відповідно до постанови Кабміну від 19 жовтня 2018 р. № 867, з урахуванням змін котирувань (цін) на європейських газових хабах.

“Відносно тепла зима та низький попит на природний газу в Європі утримують ціну газу на хабах на рівні жовтня. Таким чином, ціна газу в рамках ПСО у листопаді практично не відрізняється від ціни ПСО в жовтні (5374,1 грн за 1 тис куб. м).

Нафтогаз до 1 травня 2021 року постачає природний газ для виробників тепла, які підпадають під дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, та уклали відповідні договори постачання природного газу”, – йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button