Україна

Ю.Луценко проситиме ВР зменшити терміни для розгляду подання про зняття недоторканості з нардепів

Юрій Луценко

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Генеральний прокурор України Юрій Луценко готує пропозиції для Верховної Ради України про те, щоб зменшити терміни розгляду подання про зняття недоторканості з народних депутатів України. Про це написала на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган, передає УНН.

За словами Л.Сарган, Генпрокурор проситиме народних депутатів розглянути варіант зменшення термінів розгляду подання про зняття недоторканності з депутатів.

Такж, як зазначила прес-секретар, Ю.Луценко готує пропозиції для парламенту, щоб у народних депутатів, на яких внесено подання про притягнення до відповідальності, вилучали закордонні паспорти.

«Після внесення офіційного подання на зняття депутатської недоторканності у відповідного депутата має зупинятися дія його закордонних паспортів. Це не є гарантією, що він не втече. Але така вірогідність зменшується», — процитувала слова Ю.Луценка прес-секретар.

Як повідомляв УНН, спеціалізована антикорупційна прокуратура збирає інформацію про причетність близько десяти народних депутатів України до корупційних схем.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close