Україна

У Львові професійним гідам видадуть картки екскурсовода

У Львові вирішили запровадити ідентифікаційну професійну картку екскурсовода. Видача бейджа засвідчуватиме, що місцевий гід надає якісні послуги туристичного супроводу, а також передбачає складання реєстру екскурсоводів та гідів-перекладачів, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Львівської міської ради. 

“У 2012 році на державному рівні був скасований дозвіл на здійснення туристичного супроводу, і тепер міста не мають можливості контролювати якість надання таких послуг. Тому ми ініціювали введення декларативного принципу провадження екскурсійної діяльності на території м. Львова. Це дасть змогу запровадити ідентифікацію фахівців туристичного супроводу шляхом видачі їм бейджа та оновити реєстр реально працюючих екскурсоводів і гідів. Цей реєстр буде розміщений на офіційному промоційному сайті Львова та дасть змогу туристам ознайомитися з профілями кваліфікованих гідів міста та пропонованими екскурсіями”, – повідомила начальник управління туризму Львівської міської ради Ліна Остапчук.

Для отримання бейджа (ідентифікаційної професійної картки) охочі мають подати документи до Центру надання адміністративних послуг або в його територіальні підрозділи. Основні вимоги – це проходження професійного навчання фахівцем туристичного супроводу, а також необхідність його реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності або укладення договору з туристичною фірмою. Вартість бейджа (ідентифікаційної професійної картки) становить 125 грн, термін дії – 3 роки.

Документи до ЦНАП можна подавати з 10 червня.

Сьогодні у Львові працює понад 500 екскурсоводів та гідів-перекладачів, які надають послуги туристичного супроводу групам та індивідуальним туристам. Разом вони володіють близько 30 іноземними мовами. Щороку близько 60 осіб закінчують курси підготовки гідів.

Згідно з даними ЛКП “Центр розвитку туризму”, послугами екскурсоводів чи гідів-перекладачів користуються майже чверть туристів, які відвідують Львів.

 

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close