Україна

У Львові почали зносити Монумент слави

Роботи з демонтажу мають бути виконані до 31 грудня 2018 року

У Львові розпочинають роботи зі знесення 30-метрової аварійної стели, що є частиною Монументу слави на вулиці Стрийській.

Про це повідомляє 1NEWS.

Демонтаж стели обійдеться міському бюджету 295,8 тис. грн.

Роботи з демонтажу мають бути виконані до 31 грудня 2018 року.

За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, процес знесення 30-метрової стели стартує 17 грудня.

Демонтувати одразу усю стелу Монументу слави не вдасться через її складну конструкцію, тому її руйнуватимуть поступово. Окремі елементи стели після демонтажу пропонують передати до львівського музею “Територія терору”.

Раніше Галицька райадміністрація тричі оголошувала тендер на демонтаж 30-метрової стели, однак торги скасовувались через відсутність учасників.

11 грудня Галицька РА уклала з будівельною компанією “Альтера” прямий договір, вартістю 295,8 тис. грн.

Львівська мерія ухвалила рішення про демонтаж аварійного 30-метрового пілону Монументу слави на вул. Стрийській у лютому 2018 року. У квітні Монумент слави обгородили парканом, на облаштування якого з бюджету міста виділили 400 тис. грн.

Згідно даних бізнес-платформи YouControl, бенефіціарним власником БК “Альтера” є мешканець міста Горлівка Донецької області Владіслав Дутка. Це підприємство було створене у січні 2018 року, його статутний капітал становить 1000 грн.

Меморіал “Монумент бойової слави Радянських Збройних Сил” відкрили у 1970 році. Ансамбль меморіалу, окрім 30-метрової стели, складається з бетонної композиції з фігурами воїнів та алегоричних фігур радянського воїна і “Батьківщини-матері”.

Джерело: Zaxid.net

Back to top button