Україна

У львівському парку вандали знищили 32 дерева

За останні два дні в парку ім. Папи Івана Павла ІІ, що на Сихові у Львові вандали знищили 32 дерева та викрали 13 ліхтарів. Підприємство звернулось у поліцію за фактом цих хуліганських дій. Наразі вирішується питання, як відновити зелені насадження, більшість з яких були подаровані. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

«Вандали знищили 32 дерева, серед яких багато сакур, які місту подарували. За цим фактом ми написали заяву в поліцію. Вчора вночі хулігани в цьому парку вкрали 13 світильників. На жаль, такі випадки мають місце не вперше. Вартість однієї сакури – до 3 тис грн. Будемо дивитись, які з поламаних дерев ще можна врятувати. Решта – будемо відновлювати», – прокоментував Богдан Москвяк, директор ЛКП «Зелене місто».

Як повідомила голова Сихівської РА Галина Гладяк, кошти на відновлення зелених насаджень місто буде шукати, районна адміністрація проситиме не байдужих підприємців долучитись до відновлення дерев у парку.

«Будемо дивитись, які дерева ще можна врятувати. Шукатимемо кошти, щоб відновити всі зелені насадження», – зазначила Галина Гладяк.

Львівська міська рада просить мешканців не бути байдужими та повідомляти про подібні випадки правоохоронні органи. Хуліганські дії завдають збитків бюджету міста і наносять шкоду екосистемі.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close