Україна

У Львівській області відкрили новий завод

Сума залучених інвестицій у відкриття підприємства становить понад 10 млн грн, а середня заробітна плата – 10,5 тис. грн

У місті Буськ, що на Львівщині, розпочало роботу підприємство «Ківшсервіс», яке займаєься виготовленням навісного обладнання для землерийної техніки та навантажувачів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Сума залучених інвестицій у відкриття підприємства становить понад 10 млн грн, а середня заробітна плата – 10,5 тис. грн.

«Продукція розрахована в основному на українського споживача, який прагне якісного обладнання і яке не завжди може привезти із-за кордону, сплативши усі мита. Обладнання ми виготовляємо за німецькими стандартами. Для нас важливо створити комфортні умови для працівників. Ми навчаємо працівників, які приходять до нас на роботу і намагаємось їх мотивувати комфортом та зарплатою», — зазначила директор підприємства «Ківшсервіс» Ольга Хаммель.

Інженер-конструктор заводу Святослав Фик розповідає, що на підприємстві виготовляють усі види навісного обладнання та проводять ремонт спецтехніки від будь-якого виробника.

«Cеред основних напрямків діяльності підприємства — виготовлення ковшів, техніки для заготівлі дров, а також промислових подрібнювачів. Виготовлення виробу розпочинається з розкрою, ми беремо лист металу, на верстаті вирізаємо необхідні деталі, вони зачищаються і після цього зварюємо та фарбуємо металоконструкцію», — розповів фахівець.

Джерело: Тракторист

Back to top button