Україна

У Львівській області збудують завод з виробництва газобетонних блоків

За попередньою оцінкою, інвестиції сягнуть 45 мільйонів євро

Промислово-будівельна група «Ковальська» розширює свою присутність на заході країни і має намір протягом двох років збудувати завод з виробництва газобетонних блоків у Львівській області.

За попередньою оцінкою, інвестиції сягнуть €45 млн, – інформує 1NEWS.

Новий виробничий комплекс займатиме площу в 15 га. Після реалізації першої черги планова потужність підприємства перевищуватиме 500 тис. куб. м продукції на рік. Після завершення другої — виробництво зросте вдвічі та сягне 1 млн куб. м продукції на рік.

Нове підприємство буде оснащене найсучаснішим, повністю автоматизованим європейським обладнанням і зможе забезпечити створення понад 300 робочих місць.

Експансію на Західну Україну ПБГ «Ковальська» розпочала торік, придбавши виробничий комплекс площею 140 га у с. Розвадів Львівської обл. У його складі: піщаний і вапняковий кар’єри, шахтні печі для випалу вапна, цех з виробництва мінерального порошку та завод із виготовлення силікатної цегли.

Наразі у с. Розвадів Львівської області також триває будівництво заводу з виробництва сухих будівельних сумішей бренду Siltek. Виробнича потужність підприємства становитиме 150 тис. т сумішей на рік.

Джерело: прес-служба ПБГ “Ковальська”

Останні новини

Back to top button