Україна

У Львівській області відбулось наймасштабніше в історії України знищення контрафактної горілки

Було знищено майже 14 тонн або понад 37 тисяч пляшок алкоголю вартістю близько 4 млн гривень

У м. Винники Львівської області відбулася наймасштабніша в історії України публічна утилізація незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

На спеціалізованому підприємстві, відібраному міжрегіональним управлінням Мін’юсту відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”, знищено майже 14 тонн або понад 37 тисяч пляшок алкоголю вартістю близько 4 млн гривень, повідомляє 1NEWS.

Знищення відбувалося за участі спеціальної комісії з відеофіксацією процесу та з наданням у разі необхідності доступу до електронної форми відеозапису. Напої були вилучені в межах виконавчого провадження про конфіскацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв, які не відповідають вимогам ДСТУ та обклеєні марками акцизного податку, що не відповідають встановленому зразка.

Як зазначили в Мін’юсті, йдеться про підроблену горілку марок “Чарка золота”, “Чарка срібна”, “Золота пшеничка”, “Лісова пісня”, “Велика княгиня Ольга”, “Великий князь Мономах”, “Синяя лошадь”, “Будьмо”, “Забава”, “Рідна столиця”, “Максимум”, яку службові особи одного із ТОВ зберігали в складському приміщенні з метою збуту.

“Як ми і обіцяли, конфісковані підакцизні товари більше не потраплятимуть повторно на ринок. Завдяки удосконаленню законодавства порядок утилізації цих товарів став абсолютно прозорим та зрозумілим. Сьогодні ми знищуємо майже 14 тонн конфіскованих алкогольних напоїв, які були виготовлені незаконно. Це найбільша в історії України публічна утилізація алкоголю. Невідомо, які наслідки мало б потрапляння такого “самопалу” на прилавки магазинів. Ми забезпечимо знищення цієї продукції, всі дії будуть задокументовані та зафіксовані на відео, щоб ні в кого не виникло сумнівів стосовно долі цього конфіскату”, – заявив міністр юстиції Денис Малюська.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close