Україна

У «ЛНР» звільнили «заступника прокурора», який був ставлеником Плотницького

У самопроголошеній “ЛНР” відбулася заміна на посаді «заступника генпрокурора», передає 1NEWS з посиланням на “Народна Правда”.

“13 грудня за поданням в.о. Голови “ЛНР” Леоніда Пасічника, депутати розглянули і прийняли проект постанови” Народної Ради” “Луганської Народної Республіки” “Про звільнення з посади заступника Генерального прокурора “Луганської Народної Республіки” Подоброго В.В.” , – повідомляється у відповідній заяві,

Як відомо, в кінці листопада в окупованому Луганську стався конфлікт в верхах керівництва бойовиків. В результаті Плотницкий втік з “ЛНР” у Москву, а пізніше заявив про відставку. Його місце зайняв Леонід Пасічник, який працював раніше на посаді “міністра держбезпеки”.

One Comment

  1. Звільнили з лугандонська? нічого страшного, приїде в Україну, та стане прокурором, а не заступником, подивитесь українскі запроданці за п”ять центів хабаря, самі себе в дупу відтрахають, в базарний день,, та на базарному майдані,, і цю лугандонську гниду відчистять, скажуть що він став жертвою Путіна, та пристроять десь у вигідних їм регіонах, які не полюбляють цих бізнесменів, аферистів, які зараз при владі в Україні, і буде цей лугандонець служити бізнесменам, вірою, та правдою буде платити їм данену.

Back to top button