Україна

У «ЛДНР» людей зганяють на антиукраїнські мітинги

Російська окупаційна влада запланувала на пятницю у великих містах ОРДЛО примусові антиукраїнські мітинги, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Міноборони.

Таку інформацію ГУР МО України навів під час брифінгу в четвер речник Міноборони Олександр Мотузяник.

Розвідка повідомляє, що організатори мітингів намагатимуться перетворити річницю початку “Великої вітчизняної війни” на так званий “день вшанування пам’яті “жертв обстрілів” ЗСУ”.

“За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російська окупаційна влада продовжує проводити пропагандистські масові заходи з подальшим висвітленням їх засобами масової інформації РФ. Зокрема завтра, 22 червня, у великих містах тимчасово окупованих територій заплановано проведення примусових антиукраїнських мітингів за участю місцевого населення та військовослужбовців російських окупаційних військ”, – зазначив Мотузяник.

За даними розвідки, в такий спосіб окупаційна влада “намагається перетворити чергову річницю початку “Великої вітчизняної війни” на так званий “день вшанування пам’яті “жертв обстрілів” Збройних Сил України”. Для підготовки пропагандистських матеріалів на тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей прибули кореспонденти та знімальні групи провідних російських ЗМІ.

Нагадаємо, на окупованих територіях Донбасу склалася загрозлива ситуація із захворюваністю на туберкульоз,

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close