Україна

У «Київводоканалі» попередили, що дві третини столиці можуть залишитися без води

На місці водозаборів Деснянської водопровідної станції почалася підготовка до будівництва. Це може призвести до припинення 65% водопостачання столиці, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу “Київводоканалу”.

“Київводоканал глибоко стурбований такою ситуацією, оскільки ділянка, яка зараз огороджується бетонним парканом, знаходиться безпосередньо на водоводах Д=1200-1400 мм, які транспортують воду з водозабірного ковша на очисні споруди водопровідної станції. Сам ківш теж розташований в районі 300 метрів від ділянки, що є нонсенсом та суперечить чинним санітарним правилам та нормам. Ківш та водоводи мають стратегічне значення для Києва, адже Деснянська водопровідна станція забезпечує 65% питної води міста”, – говориться у повідомленні.

“Пошкодження водозаборів або створення перешкод у роботі водозабірного ковша можуть позбавити більшої частини міста питної води”, – заявили в компанії.

“Київводоканал” звернеться до правоохоронних органів для з’ясування обставин, за яких стала можлива підготовка до будівництва.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close