Україна

У київському метро успішно протестували 4G

Оператор “Vodafone Україна” провів успішне тестування мережі 4G у метрополітені Києва, протягом кількох днів 4G почне з’являтися, починаючи зі станції “Академмістечко” і в тунелі до станції “Житомирська”, потім, за кілька етапів, і на інших станціях, передає 1NEWS з посиланням на ЕП.

Зазначаєаться, що, згідно із планом, у першому півріччі мережа з’явиться на 9 станціях і в тунелях між ними. Повністю 4G інтернетом метрополітен Києва охоплять до кінця 2020 року.

“Протягом усього минулого тижня, в режимі 24/7, команда фахівців Vodafone Україна спільно з підрядником, працювала над реалізацією технічного рішення й успішно провела тестування мережі 4G в метро Києва.

Тести, які ми проводили в ніч на 24 лютого, пройшли успішно, всі сервіси працюють і мережа готова до прийому інтернет-трафіку наших абонентів”, – сказав заступник гендиректора “Vodafone Україна” Андрій Большаков.

“Зараз ми чекаємо прийняття тарифів на доступ до інфраструктури Києва, і також, зокрема, до інфраструктури КП “Київський Метрополітен”, яке заплановане на 12 березня. У разі позитивного рішення, зможемо почати повну реалізацію проекту відразу ж після підписання договору. У протилежному випадку, терміни проекту можуть перенестися”, – додав він.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close