Україна

У Києві затримано постачальника росіянам будматеріалів для “зубів дракона”


У Києві затримано постачальника росіянам будматеріалів для зубів дракона

Фігурантом виявився власник кількох підприємств у Бердянську. Після захоплення міста він почав співпрацювати з окупантами.

У Києві затримано колаборанта, який постачав до РФ будматеріали для зведення укріпрайонів у тимчасово окупованих південних регіонах України. Про це 1 квітня повідомляє СБУ.

Фігурантом виявився власник кількох підприємств у Бердянську. Після захоплення міста він почав співпрацювати з окупантами.

За даними слідства, колаборант постачав російським компаніям пісок, щебінь та цемент для будівництва фортифікаційних споруд на південному фронті. Йдеться про масове виробництво протитанкових залізобетонних конструкцій, більш відомих як “зуби дракона”.

Згодом фігурант виїхав до Києва, звідки продовжив керувати незаконним бізнесом у тимчасово окупованій частині Запорізької області. Він залишив там повний склад свого топменеджменту та налагодив з ними дистанційний режим комунікації.

За вказівкою колаборанта його підлеглі у Бердянську “перереєстрували” підконтрольні місцеві підприємства за російським “законодавством”. Після цього вони почали регулярно поповнювати бюджет РФ у вигляді сплати до нього “податків”.

Під час обшуку у помешканні затриманого у Києві виявлено документи та інші речові докази злочинної діяльності на користь РФ.

Фігуранту повідомлено про підозру, він перебуває під вартою.

Нагадаємо, затримано працівницю дитсадка, яка коригувала російські удари по Харкову.

Раніше було затримано агентку ФСБ, яка наводила авіабомби на Сумщину. Основними цілями РФ були оборонні позиції ЗСУ у 5-кілометровій зоні поблизу державного кордону України.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button