Україна

У Києві запускають виробництво електробайків

Український стартап Delfast запускає виробництво електровелосипедів на базі київського підприємства АТ «Елміз», заснованого в 1996 році в результаті реструктуризації ВО «Київський радіозавод», повідомляє 1NEWS з посиланням на НВ.

Сторони 7 квітня підписали відповідну угоду та домовились про спільне виробництво та збірку електровелосипедів Delfast. Підприємство також допомагатиме стартапу з освоєнням серійного виробництва.

Протягом травня Delfast планує виготовити перші 5 електровелосипедів на базі «Елміз» і поступово збільшувати обсяги виробництва до 50 одиниць на місяць до кінця 2021 року.

«Елміз» має всі необхідні ресурси, експертизу та висококваліфікованих інженерів і персонал для виробництва продукції Delfast в Україні. Адже компанія має величезний досвід виробництва складної електроніки, космічних систем та зарядних станцій для електротранспорту, а тому зможе створити комфортні умови для виробництва електровелосипедів у відповідності до наших вимог», – розповів засновник Delfast Данило Тонкопій.

«Ми дуже раді підтримувати національного виробника та співпрацювати з такою прогресивною компанією, як Delfast. Компанія пропонує покупцям дійсно інноваційний товар, який користується попитом в усіх країнах світу. Зі свого боку ми сприятимемо виробництву та реалізації високоякісного продукту, який відповідатиме найвищим стандартам», – зазначив голова правління «Елміз» Микола Шумило.

У Delfast також зазначили, що ця угода стала першим кроком до запуску власного виробництва електробайків в Україні. Саме така мета була поставлена на момент старту краудфандингової кампанії Fundable: розвиток центру розробки електробайків в Україні для задоволення зростаючого попиту та реалізація отриманих запитів на виконання зобов’язань.

Запустивши кампанію в листопаді 2020 року, стартап Delfast всього за 3 місяці зібрав рекордну суму $3,4 млн та перевиконав ціль на $400 тис. Зібрані кошти допоможуть продовжити розвиток компанії та удосконалити основні бізнес-процеси: прискорення термінів доставки, надійний внутрішній контроль якості та збільшення виробничої потужності для реалізації крупних замовлень.

 

 

 

Останні новини

Back to top button