Україна

У Києві зафіксовано роботу системи протиповітряної оборони

У Києві знову спрацювала ППО

17 травня, вдень, над Києвом було зафіксовано повітряну атаку з боку російських військ.

Джерело: мер столиці Віталій Кличко.

Деталі: За словами Кличка, системи протиповітряної оборони відбивали удари безпілотників.

Перед цим Повітряні сили України попереджали про наближення “Шахеда” до Києва. Тривога в столиці тривала понад 45 хвилин.

Нагадаємо: Російські війська з ночі знову активно атакують Україну безпілотниками.

Вранці того ж дня ворог здійснив атаку на Кривий Ріг у Дніпропетровській області.

3 Comments

  1. Цікаво, скільки ще разів буде така “система” працювати, поки ми будемо жити в постійному напруженні? Вже стільки всього навколо, а відчуття, що це лише верхівка айсберга…

  2. Треба, щоб ця система працювала як годинник, бо часи зараз не прості.

  3. Це вже не жарти, як же все це напружує… Сподіваюся, все обійдеться.

Back to top button