Україна
У Києві зафіксовано роботу системи протиповітряної оборони

У Києві знову спрацювала ППО
17 травня, вдень, над Києвом було зафіксовано повітряну атаку з боку російських військ.
Джерело: мер столиці Віталій Кличко.
Деталі: За словами Кличка, системи протиповітряної оборони відбивали удари безпілотників.
Перед цим Повітряні сили України попереджали про наближення “Шахеда” до Києва. Тривога в столиці тривала понад 45 хвилин.
Нагадаємо: Російські війська з ночі знову активно атакують Україну безпілотниками.
Вранці того ж дня ворог здійснив атаку на Кривий Ріг у Дніпропетровській області.


Цікаво, скільки ще разів буде така “система” працювати, поки ми будемо жити в постійному напруженні? Вже стільки всього навколо, а відчуття, що це лише верхівка айсберга…
Треба, щоб ця система працювала як годинник, бо часи зараз не прості.
Це вже не жарти, як же все це напружує… Сподіваюся, все обійдеться.