Україна

У Києві з 1 травня відновлять роботу транспорту, ТРЦ, ринків, ресторанів, спортзалів та ЦНАПів

З 5 травня у столиці відновлять навчальний процес у закладах загальної середньої освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах

Комісія з надзвичайних ситуацій Києва ухвалила рішення про послаблення протиепідемічних заходів у столиці.

Про це інформує 1NEWS.

Зокрема, з 1 травня у Києві відновить роботу весь наземний громадський транспорт та метро у звичайному режимі, а також заклади торгівлі, торгово-розважальні центри, ринки, ярмарки, заклади громадського харчування, спортивні зали та фітнес-центри та центри надання адміністративних послуг (за попереднім записом через електронні сервіси).

“Але закликаю жителів столиці, користуватися громадським транспортом тільки в разі крайньої необхідності”, – наголосив київський мер.

З 5 травня у столиці відновлять навчальний процес у закладах загальної середньої освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах, а також прийом документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік.

При цьому, Кличко зауважив, що на вулицях Києва посилять контроль за дотриманням карантинних правил.

“Будуть організовані додаткові патрулі Національної поліції та Муніципальної охорони”, – поінформував Кличко.

За його словами, вони працюватимуть у місцях масового скупчення людей, у парках і скверах. А під час Великодніх свят та поминальних днів контролюватимуть ситуацію біля релігійних установ і на міських кладовищах.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button