Україна

У Києві відновлено оформлення закордонних паспортів

З 25 травня 2020 року, у зв’язку з послабленням в країні карантинних заходів, Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області повернулося до повноцінного режиму обслуговування громадян за всіма напрямками діяльності Міграційної служби. Про це 1News повідомила прес-служба ЦМУ ДМС у Києві та області.

Зазначається, що відповідно до рішення Уряду з 25 травня Міграційна служба Київщини послабила обмеження, встановленні у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

Зокрема:

  • усі територіальні підрозділи Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області працюють за звичайним графіком роботи;
  • знято обмеження щодо порядку надання адміністративних послуг – громадяни України, іноземці та особи без громадянства можуть отримати всі послуги, що надаються ДМС;
  • відновлюється робота сервісу «Електронна черга», що допоможе спланувати відвідування підрозділів Міграційної служби, здійснивши онлайн запис на прийом для оформлення документів.

«Окремо звертаємо увагу, що послаблення карантинних заходів не скасовує рекомендацій МОЗ, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19. Відтак при відвідуванні підрозділів Міграційної служби необхідно користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами і дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів)», – говориться у повідомленні.

«Якщо ж у вас наявні симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), ви нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишіться вдома та подбайте про своє здоров’я», – додають у відомстві.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close