Україна

У Києві відкриють ще один військовий інститут

У системі військової освіти України з’явиться ще один інститут, який створять на базі військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, інформує 1NEWS з посиланням на АрміяInform.

Про це, під час брифінгу в пресцентрі повідомив заступник керівника Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко.

Факультет було створено постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1998 року. За двадцять років свого існування військово-юридичний факультет підготував майже 1200 військових юристів, для Міноборони, Генеральної прокуратури та інших силових відомств.

Наразі тривають організаційні заходи на виконання відповідної постанови Кабінету міністрів та формуються штати майбутнього інституту. Очікується, що Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету розпочне діяльність вже з 1 вересня поточного року. В інституті навчатиметься близько 300 курсантів.

Зазначимо, що військова освіта є складовою загальнодержавної системи освіти в Україні та  включає понад 150 спеціалізацій і 70 спеціальностей.  Перелік цих вишів можна подивитися тут.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close