Україна

У Києві відкриють новий готель Radisson

Відкриття готелю Radisson Hotel Pechersk Park Kiev планується на другий квартал 2022 року

Radisson Hotel Group планує відкрити перший готель під брендом Radisson в Києві. Про це повідомляє 1NEWS.

«З моменту запуску в 2018 році на території Європи, Близького Сходу і Африки… бренд готелів Radisson отримав велику популярність: у цілому відкрито і знаходяться в стадії будівництва 50 готелів. Тепер він з’явиться в Україні», — заявив віце-президент з розвитку бізнесу в Radisson Hotel Group Девід Дженкінс.

Відкриття готелю Radisson Hotel Pechersk Park Kiev планується на другий квартал 2022 року. Локацію об’єкта поки не озвучують. Готель розміститься в новій будівлі, яка ще будується. Відомо, що він буде розташований в центрі міста, недалеко від Києво-Печерської лаври. З вікон номерів готелю відкривається вид на пам’ятник Батьківщина-мати.

Готель буде включати 167 номерів вищої категорії і люксів. На першому поверсі розташується зона реєстрації, бар і ресторан з літньою верандою. Також передбачений окремий поверх для проведення конференцій і заходів з доступом на відкриту терасу, зона СПА і фітнес-центр з турецькими лазнями.

Представником власника і інвестора готелю в співробітництві з Radisson Hotel Group виступає компанія Phoenix Capital Partners. Це буде п’ятий готель Radisson Hotel Group в Україні. У групи вже є три готелі в Києві і один в Буковелі. Вони працюють під брендами Radisson Blu і Park Inn by Radisson.

Radisson Hotel Group є однією з найбільших в світі готельних мереж. Портфель Hotel Group налічує сім різних брендів і більше 1400 діючих і споруджуваних готелів по всьому світу. Radisson Hotel Group управляє брендами Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson і Country Inn & Suites by Radisson.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Останні новини

Back to top button