Україна

У Києві відкриється третій пункт видачі замовлень IKEA

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, найближчим часом відкриє третій пункт видачі замовлень у Києві в торговельно-розважальному центрі (ТРЦ) Lavina Mall, інформує 1NEWS з посиланням на агентство “Інтерфакс-Україна”.

“IKEA підтверджує свої наміри найближчим часом запустити третій пункт видачі замовлень у Києві, який розміщуватиметься в ТРЦ Lavina Mall. Це один із двох додаткових пунктів видачі замовлень, які ми плануємо відкрити в столиці, щоб ще більше людей могли отримати свої замовлення в найкоротші можливі терміни”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, IKEA має намір відкрити два додаткові пункти видачі замовлень у Києві, а також подвоює потужності інтернет-магазину в Україні для задоволення попиту.

У травні IKEA офіційно запустила можливість замовлення товарів з інтернет-магазину в Україні, а також відкрила пункти видачі в київських ТЦ Auchan Rive Gauche та ТЦ Metro Cash&Carry.

Крім того, компанія планує відкрити перший магазин у міському форматі в Україні до кінця 2020 року. Як раніше підтвердили в компанії, вже підписано договір оренди з торговельно-розважальним центром Blockbuster Mall.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button