Україна

У Києві відкрився новий благодійний магазин

Дві киянки відкрили незвичайну крамницю: тут можна придбати светра, а гроші за нього врятують комусь життя, інформує 1NEWS.

Вікторія Дубровська разом з Оленою Федоренко відчинили двері крамнички «Светр» для тих, хто хоче допомогти онкохворим людям. Всі кошти, які отримують з продажів, перетворюються на життєдайні ліки для людей.

Такий шоу-рум приймає речі від всіх, з усієї країни. Люди надсилають одяг, який потім перетворюється на гроші для ліків. Як кажуть засновниці, кожні 100, 200, 400 гривень – це ампули або пігулки, які допомогають, лікують, втримують людей на цьому світі. Справу було розпочато після особистої ситуації – у однієї з жінок в сім’ї був онкохворий. Саме тоді Вікторія Дубровська зрозуміла для себе, що дітям у країні збирають та допомагають, а ось дорослим – ні.

Крамниця працює, її рекламний слоган повністю розкриває головну ідею: «Купи светра – врятуй онкохворого!». Спочатку кожній речі роблять справжню фотосесію, а потім вже виставляють на продаж. Також у крамниці плетуть светрики-брелоки, а нещодавно розпочали виробляти дизайнерський одяг.

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close