Україна

У Києві від COVID померло подружжя переселенців, без батьків залишилось 13 дітей

В Олександрівській міській лікарні Києва 29 березня померла мешканка Васильківського району області Діана Родікова, передає 1NEWS з посиланням на 24tv.ua.

Минулого тижня від викликаних коронавірусною хворобою ускладнень помер її чоловік Володимир.

Про смерть подружжя, яке виховувало 13 дітей, написала у фейсбуці голова Васильківської районної ради Київської області Наталія Баласинович. Політик висловила співчуття дітям, родичам та друзям сім’ї Родікових.

Також чиновниця в котрий раз наголосила на важливості дотримування всіх карантинних заходів, оскільки ситуація з COVID-19 залишається вкрай важкою.

Нещодавно стала матір’ю-героїнею

  • Сім’я Родікових була відомою на Київщині. Подружжя з початком війни переїхало сюди з Макіївки Донецької області.
  • 12 лютого цього року Діану Родікову нагородили званням мати-героїня.
  • Втім, у березні чоловік із жінкою важко захворіли на коронавірус. У них майже миттєво почалися ускладнення, через що подружжя госпіталізували до Олександрівської лікарні.
  • 20 березня у реанімації помер Володимир Родіков.

Дружину чоловіка медики намагалися рятувати ще 9 днів, але її організм не витримав. Без батьків залишились 5 спільних дітей пари, а також 8 прийомних. Старші син та донька родини Родікових вже живуть окремо, оскільки є повнолітніми.

За минулу добу у Києві офіційно зафіксували 402 нових випадків інфікування коронавірусом. 25 пацієнтів померли. Кількість людей, які одужали від захворювання, як і раніше залишається значно меншою, щоб можна було казати про позитивну динаміку.

 

 

 

Back to top button