Україна

У Києві транспортний колапс: тривать ремонтні роботи на двох мостах через Дніпро

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян закликає водіїв до спокою та розуміння і наголошує, що часткове перекриття – оптимальне рішення, адже дозволяє пропускати транспортний потік, хоча й менший, ніж зазвичай, інформує 1NEWS.

За словами Дмитра Давтяна, на Південному мосту, де минулого тижня трапилася аварія,  уже здійснили аварійний ремонт і відновили рух у напрямку з центру, зараз капітально ремонтують деформаційні шви.

Такі ж роботи ведуться на мосту Метро – там також підсилюють конструкції прогонових будов.

«На мосту Патона завершили перший етап протиаварійних робіт (ремонт деформаційних швів та їх елементів), а також готують матеріали для комплексного обстеження перед проектними роботами з реконструкції об’єкту», – розповів заступник голови КМДА.

За його словами, з технологічної точки зору найправильніше було б закрити одразу всі мости, які ремонтуються, але це неможливо, тому що мостів усього п’ять.

«Тож ми перекриваємо їх частково та виконуємо роботи на перекритих ділянках. Так, це незручно, це повільний рух і затори, але безпека важливіша», – наголошує посадовець.

Нагадаємо, на Південному мосту зараз здійснюється капремонт деформаційних швів, міст Метро через Дніпро – також у процесі капремонту, на мосту через Русанівську протоку здійснюють підсилення конструкцій, монтаж тротуарів та підсилення прогонових споруд. Також цьогоріч планується капремонт Борщагівського шляхопроводу, проводиться реконструкція Шулявського шляхопроводу та будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

 

 

 

 

Back to top button