Україна

У Києві створять Меморіал “Бабин Яр”

У Києві розпочалося громадське обговорення будівництва Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», інформує 1NEWS з посиланням на Хмарочос.

Охочі можуть долучитися до створення Меморіалу, запропонувавши волонтерську або фінансову допомогу, передавши до колекції майбутнього музею артефакти, або ж поділитися свідченнями про трагедію Бабиного Яру.

Для цього можна заповнити анкету онлайн або в друкованому варіанті у приміщенні Шевченківської РДА. Там також встановлено інформаційний стенд, що розповідає про майбутній Меморіал.

“Коли відкриються двері центру, тисячі, а то й мільйони людей відчують, що зробили свій внесок у його розбудову, а їх побажання враховані” – коментує необхідність у громадському обговоренні виконавча директорка Меморіалу «Бабин Яр» Яна Барінова.

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» буде розташовано безпосередньо поряд із місцем історичних подій. Відкриття заплановане на 2023 рік.

Проект, за яким будуватимуть Меморіал, оголосять 30 липня.

До участі в конкурсі відібрали пропозиції 10 архітектурних бюро: BURØ architects (Київ), Diller Scofidio + Renfro (Нью-Йорк), Dorte Mandrup (Копенгаген), Eisenman Architects (Нью-Йорк), KAAN Architecten (Роттердам), merz merz (Берлін), querkraft architekten (Відень), Richter Musikowski Architekten (Берлін), Studio Odile Decq (Париж), Wolfgang Tschapeller (Відень).

 

 

Back to top button