Україна

У Києві продали історичну споруду за рекордною ціною

Комплекс готелю Військово-Микільського монастиря загальною площею 6,72 тис. кв. м знаходиться в зоні регульованої забудови (архітектурно-охоронна зона), і є пам'ятником архітектури і містобудування місцевого значення

Державне підприємство “СЕТАМ” Міністерства юстиції продало на електронному майданчику OpenMarket арештовану приватним виконавцем будівлю готелю Військово-Микільського монастиря (пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення), розташовану в Києві по вул. Мазепи, 11.

Ціна продажу будівлі за підсумками торгів склала 307,35 млн грн, що більше за стартову на 65,34 млн грн, повідомляє 1NEWS.

У конкурентному аукціоні брало участь 3 учасники, які оплатили гарантійні внески в розмірі 12,1 млн грн.

Переможцем стало ТОВ “Перформ Стандарт”. У нього є 10 робочих днів для того, щоб розрахуватися за лот. У разі якщо переможець не розрахується вчасно він втратить гарантійний внесок та право стати власником перейде до іншого учасника, який запропонував другу за сумою пропозицію.

“З огляду на високу вартість лота, а також кінцевого бенефіціара підприємства-боржника (фірма записана на мешканку окупованих територій), можливі спроби зірвати аукціон. Тому хотів би в черговий раз застерегти” гарячі голови “від незаконних дій, наше підприємство, як завжди , стоїть на захисті прав учасників. Запрошую медіа та громадськість стежити за розвитком подій”, – зазначив генеральний директор ДП “СЕТАМ”Олександр Мамро.

Відповідно до опису лота, комплекс готелю Військово-Микільського монастиря загальною площею 6,72 тис. кв. м знаходиться в зоні регульованої забудови (архітектурно-охоронна зона), і є пам’ятником архітектури і містобудування місцевого значення. Саме чотириповерхова будівля готелю площею 6,1 тис. кв. м побудовано в 1913-1914 роках і перебудована в 1930 році.

Розмір орендованої земельної ділянки під об’єктом – 0,4216 га, цільове призначення – для реконструкції, експлуатації та обслуговування офісно-торговельного центру.

Джерело: БізнесЦензор

Останні новини

Back to top button