Україна

У Києві потребують ремонту 80% тепломереж

У Києві 80% теплових мереж вже відпрацювали свій нормативний термін експлуатації та потребують ремонту, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це заявив начальник відділу з експлуатації теплових мереж КП “Київтеплоенерго” Олександр Пелипишин під час брифінгу у зв’язку з проривом труби біля ТРЦ Оcean Plaza на станції метро “Либідська”.

“80% теплових мереж Києва вже відпрацювали свій нормативний термін експлуатації та потребують ремонту. Для того, щоб замінити абсолютно все, потрібен великий термін, але ми працюємо над тим, що виявляємо найбільш аварійні ділянки та враховуємо це при плануванні програми ремонту теплових мереж”, – сказав він.

Пелипишин зазначив, що трубопровід поблизу станції “Либідська” було прокладено в 1987 році, і він вже відпрацював свій термін експлуатації. За його словами, зараз продовжуються ремонтні роботи після прориву, і було прийнято рішення змінити не тільки пошкоджену ділянку, а й весь трубопровід в довжину і ширину проїжджої частини.

“Для запобігання таким випадкам щороку у міжопалювальний період проводяться гідравлічні випробування теплових мереж, і ця ділянка, яка зараз ремонтується, пройшла таке випробування”, – сказав Пелипишин.

Він додав, що взагалі нормативний термін експлуатації трубопроводу 25 років, але все залежить від зовнішніх чинників, від того, що впливає на певний трубопровід.

Пелипишин зазначив, що ТРЦ Ocean Plaza було збудовано з порушенням нормативів в охоронній зоні тепломереж. Але чи вплинуло це на прорив трубопроводу – повинна з’ясовувати спеціальна комісія, заявив він.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close