Україна

У Києві посилюють контроль за дотриманням карантину

У всіх районах столиці посилюють контроль над дотриманням протиепідемічних заходів в умовах червоної зони, передає 1news з посиланням на пресслужбу КМДА.

Таке рішення ухвалено на засіданні міського штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації 11 листопада.

“Згідно з протоколом, для контролю за дотриманням суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів кількість робочих груп збільшать до чотирьох у кожному районі міста. До робочих груп залучать посадових осіб районних в місті Києві державних адміністрацій, ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, Головного управління Національної поліції в місті Києві, КП «Муніципальна охорона»”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, із 1 листопада Київ перебуває у червоній зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У місті діють суворі протиепідемічні обмеження.

Контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених у столиці, забезпечують РДА, Департамент муніципальної безпеки КМДА, Головне управління Держпродспоживслужби в місті Києві, державна установа «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», ГУ Національної поліції в Києві, Управління Патрульної поліції в Києві, КП «Муніципальна охорона», КП «Київпастранс».

За порушення карантинних обмежень передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення. Ця санкція передбачає штраф: для громадян – від 17 000 до 34 000 гривень, а для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

 

 

 

Back to top button