Україна

У Києві попри карантин працює магазин дружини народного депутата України

Алла Барановська відмовилася пояснити цю ситуацію журналістам

У Києві попри карантинні обмеження продовжує роботу щонайменше один магазин косметики Алли Барановської — дружини народного депутата Миколи Тищенка.

Про це йдеться у сюжеті журналістів програми «Гроші», – інформує 1NEWS.

Працює під час карантину мережа салонів краси та магазинів косметики преміумсегменту, яка належить Барановській.

На сторінках соцмереж закладів є повідомлення, що вони працюють онлайн до завершення карантину. Натомість журналісти стверджують, що один із закладів мережі на столичному Печерську активно працює.

На відзнятих кадрах видно, як чоловік у масці заносить до студії коробки, ймовірно, з продукцією. На відміну від майже всіх інших подібних салонів під час карантину там робота не зупинилась.

Журналісти відзняли дівчину, яка приїхала на іномарці та зайшла всередину без жодних засобів захисту. Через 20 хвилин вона вийшла з салону із фірмовим пакетом закладу.

Також до закладу на Mercedes приїхала брюнетка, в одній руці в якої був телефон, а в іншій — пачка грошей. Дівчина також вийшла з магазину з брендованим пакетом закладу.

Журналісти переконані, що для «особливих клієнтів» салон таки відчиняють. Водночас не дотримуються санітарних норм ані персонал, ані відвідувачі. Сама Алла Барановська відмовилася пояснити цю ситуацію журналістам.

Джерело: Гроші

Back to top button