Україна

У Києві почали зростати ціни на нерухомість

За підсумками квітня 2019 року середня і мінімальна ціна квадратного метра в новобудовах Києва виросла після майже двомісячної стабілізації. Таке зростання свідчить про активізацію ринку житлової нерухомості. Про це розповіла в коментарі Телеканалу 24 експерт з нерухомості Вікторія Берещак, передає 1NEWS.

За її словами, незначне збільшення вартості квадратного метра в межах 1-1,5% свідчить про поступову активізацію ринку, і на це не в останню чергу вплинули президентські вибори в Україні.

Спровоковане президентськими виборами затишшя на первинному ринку проходить. Бізнес взяв до уваги результати виборів, і миттєво відреагував поверненням до звичайного ритму роботи, констатує експерт.

Зростання цін було б неможливим без повернення покупця на ринок. Будь-які розмови про “колапс” або “мильну бульбашку” безпідставні.

Спеціаліст передбачає, що зараз є шанс, що Верховна Рада разом з новообраним президентом здатні порозумітися, знайшовши точки дотику у баченні розвитку держави, що спровокує подальший розвиток економіки та будівельної галузі, зокрема.

“Хорошим стимулом для покупців може стати розвиток іпотечних програм, а також програм з розстрочки, а для бізнесу найважливішим є впровадження прозорих правил гри при знищенні корупції”, – підсумувала Вікторія Берещак.

Останні новини

Back to top button