Україна

У Києві побудують нові будинки для ветеранів АТО

Місто витратить на це майже 3 мільярди гривень, вже 3 липня відбудеться аукціон в тендері на будівництво будинків для ветеранів АТО, передає 1NEWS.

Їх зведуть між вулицями Жулянська, Чабанівського та вулицею Жулянська, 5 у Голосіївському районі Києва. КП «Спецжитлофонд» готовий витратити 2 млрд 945 млн 423 тис. 651,18 гривень.

Згідно з технічним завданням, територія для забудови знаходиться на кордоні Києва. Це зона Теремки-3. Планується забудувати майже 8,9 га. Ця зона розділятиметься на дві:

  • у першій хочуть побудувати 6 будинків по 26 поверхів, у кожному з 262 квартири – 164 однокімнатних, 94 двокімнатних, по дві п’ятикімнатних і семикімнатна, на двох останніх поверхах будуть дворівневі квартири, на перших – нежитлові приміщення. Будинки будуть розташовуватися біля магістральної дороги;
  • друга зона буде відокремляться від першої дорогою, уздовж якої передбачать гостьові стоянки. Там побудують 8 таких же 26-поверхових будинків, як і в першій зоні, але тут буде по 216 квартир – 92 однокімнатних, 117 двокімнатних, 4 трикімнатних і 3 п’ятикімнатних.

Також буде один 6-секційний 10-поверховий житловий будинок, де на першому поверсі будуть розташовані нежитлові приміщення, а на 9 та 10 поверхах – дворівневі квартири. Всього планують збудувати 192 квартири: 70 однокімнатних, 84 двокімнатних, 24 трикімнатних, 2 чотирикімнатних, 10 п’ятикімнатних і 2 шестикімнатних. Висота стель становитиме три метри. Двері в квартири встановлять металеві, а вікна пластикові. У квартирі на кухні вже буде плита, також облаштованими та придатними до життя будуть ванні кімнати.

У центрі кварталу хочуть зробити зелену зону навколо 10-поверхового житлового будинку, де буде сквер із штучною водоймою, спортивні, дитячі майданчики і кругова велосипедна доріжка.

Під’їзди запроектовані з двостороннім рухом шириною 7 м і одностороннім рухом шириною 3,5 м. Також передбачені місця зі спеціальним обладнанням для паркування велосипедів біля центральних входів до будинків, а також на території стадіону. Покриття проїздів передбачено з асфальтобетону, а тротуарів, майданчиків відпочинку, господарських зон – з ФЕМ. На дитячих майданчиках буде трав’яне покриття. Також біля будинків будуть ігрові майданчики, зони відпочинку і. що важливо, облаштовані майданчики для вигулу собак.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close