Україна

У Києві оновлюють парк «Троєщина»

У парку «Троєщина» до Дня Києва завершили другу чергу реконструкції, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

«Сьогодні тривають роботи одразу у кількох парках та скверах. Облаштовують в них доріжки, встановлюють нові лави та урни. Сучасне освітлення та системи поливу, спортивні та дитячі майданчики. Також в парках, що оновлюють, ремонтують та будують громадські вбиральні. У кожному з парків є свої цікаві фішки», – йдеться у повідомленні.

У парку «Совки» днями презентували «сухий» фонтан із кольоровою підсвіткою. Також там збудували нову вхідну групу та висадили зелені лабіринти. А в кінці центральної алеї встановили шахову альтанку.

У парку «Сирецький» завершують роботи із облаштування танцювального майданчика, сцени для виступів творчих колективів, та інтерактивного фонтану – для музичних шоу із дитячими піснями.

На завершальній стадії капремонт парку Партизанської слави. Там відвідувачів зустрічатиме світловий пішохідний фонтан з п’яти арок, обладнаний спеціальними сенсорами.

Триває і перша черга капремонту у фітнес-парку «Лебедине». Там на місці захаращеної території вже з’явилася прогулянкова алея, центральна площа, зелені острови із деревами та газоном. Фітнес-парк матиме кілька спортивних зон для відвідувачів різного віку та вподобань.

У парку «Троєщина», що розташований уздовж проспекту Романа Шухевича, реконструкція відбувається у три етапи – за кількістю водойм на великій території. Першу чергу ми відкрили у жовтні 2018 року. Цього року до Дня Києва завершили роботи на другій черзі.

Проклали пішохідні та велосипедні доріжки, облаштували систему поливу. Встановили універсальне поле для міні-футболу й волейболу, спортивний майданчик із тренажерами та альтанку для гри в шахи.

Також встановили сучасне освітлення та систему відеоспостереження. І вже розпочали розчистку третьої водойми. Щоб перейти до наступної черги реконструкції.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close