Україна

У Києві напали на народного депутата України

Нападником на Борислава Березу виявився 44-річний місцевий мешканець

В столиці під час зустрічі із виборцями правопорушник розпилив в обличчя народного депутата України Борислава Берези сльозогінний газ.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Почуваюсь чудово – краще ніж до нападу. Це сталось вчора, коли ми закінчували зустріч на Троєщині після публічних громадських слухань з приводу заборони будівництва сміттєспалювального заводу на Троєщині. Після якісь невідомі напали і намагались забризкати мені обличчя якимось газом. Вони були затримані людьми, з якими я зустрічався, і потім передані правоохоронним органам. У них було вилучено газові балончики”, – повідомив Береза.

Зі слів Берези, відомо, що нападника хтось найняв для нападу на нього – можливо хтось з конкурентів.

“Наскільки мені відомо (за напад затримано – ред.) три особи. Нападник був один, але були й ті, хто йому допомагав”, – розповів співрозмовник.

Правопорушника зупинила охорона потерпілого, а поліція затримала його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України.

Ним виявився 44-річний місцевий мешканець.

Відкрито кримінальне провадження.

Санкція статті передбачає від 4 до 7 років позбавлення волі.

Джерело: УНН

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. !!!!!поліція затримала його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України!!! Це за сльзогінний газ у рило тварюці яка приймає ЗАКОНИ в Україні а поліцаям які вбили хлопчика – зразу домашній арешт і аж потім (через громадський тиск) заарештували!!! Висновок- треба було в цього урода стріляти і був би під домашнім арештом!!!

Back to top button
Close