Україна

У Києві на Петрівці замість книжкового ринку може з’явитися ТРЦ

Девелопер В. Аліев розпочав переговори з приводу земельної ділянки на території «книжки» на Петрівці (метро «Почайна»), передає 1NEWS з посиланням на Столичний регіон.

Як відомо, на даній ділянці раніше було заплановано будівництво ТРЦ Petrovka Mall. Три джерела на ринку стверджують, що договір купівлі-продажу поки не підписаний. Однак Аліев дуже зацікавлений в покупці землі, щоб уникнути конкуренції з новим ТРЦ Blockbuster Mall, побудованим поруч зі станцією метро Почайна (загальна площа – 350 тисяч квадратних метрів).

Відкриття останнього відбудеться через кілька місяців. При цьому сам майбутній власник ділянки відмовився від коментарів з приводу переговорів. Нічого не повідомив щодо угоди і нинішній власник цієї ділянки, брат політика Д. Табачника М. Табачник. Як заявив керуючий партнер консалтингової компанії SVDevelopment С. Степенко, земельна ділянку під книжковим ринком коштує $ 10 мільйонів.

Ймовірно, власник землі продасть разом з ділянкою також проект будівництва ТРЦ з усім пакетом дозвільної документації, і тоді сума операції може скласти навіть $ 15-20 мільйонів. Площа ділянки – 4 гектари. Табачник планував будувати на ньому ТРЦ Petrovka Mall площею 150 тисяч квадратних метрів. Однак так і не наважився інвестувати в проект після появи конкурентів: Sky Mall Х. Тедера і ТРЦ Blockbuster Mall В. Аліева.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Да, надо разрешить. Ну очень мало в Киеве ТРЦ и базаров разной величины. А вот грязи от них еще больше. Вы бы людей спросили, что строить. Кому удобно от этих бесконечных ТРЦ. Строят уже год на конечной скоростного трамвая очередной ТРЦ. Естественно трамвай не ходит. Люди давятся в автобусах и маршрутках, которых катострофически не хватает, машины стоят в пробке, объезжая очередной шедевр строительства.. Но кого это волнует. Надо помочь очередному “бедному” олигарху построить, помогаем. Борщаговка это один сплошной базар и магазины, магазины и грязь. Шанхай начала прошлого века.

Back to top button
Close
Close