Україна

У Києві на балконі однієї з квартир оселились 120 кажанів (ФОТО)

На вулиці Верховинній у Києві колонія кажанів оселилася на зиму в квартирі житлового будинку. Господар квартири виявив тварин і викликав на місце волонтерів, повідомляє зоозахисна група Kyiv Animal Rescue Group у Фейсбук. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Колонія кажанів виду руда вечірниця помилково влаштувалися на зимівлю в меблях і під шпалерами на закритому балконі. Помилка кажанів полягала в тому, що взимку на балконі занадто тепло для комфортного сну, і трохи заважає спати господар квартири”, – зауважили волонтери.

Фото: Facebook, Kyiv Animal Rescue Group

Волонтери витягли з балкона 120 мишей. 119 з них відпустили на пошуки кращої зимівлі, одну взяли на лікування.

“Якщо до вас залетів кажан, нічого страшного або небезпечного немає, – кажуть зоозахисники. – Кажани залітають до приміщень помилково. Часто це трапляється з молодими та недосвідченими тваринами (друга половина літа та початок осені). Інколи тваринки залітають до приміщень під час міграцій, коли вони не дуже розбірливі у виборі сховищ. Взимку це трапляється з ослабленими тваринами або ж з такими, що невдало вибрали собі на зиму сховище або ж втратили його. Якщо ви знайшли кажана в холодну пору року, то частіш за все випускати його не можна — він не зможе знайти собі сховище та загине. Тварину треба або передати спеціалістам, або надати їй можливість зимувати далі.”

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close