Україна

У Києві може з’явитися прокат електровелосипедів і самокатів

Компанія Uber може запустити в Києві послуги з прокату електровелосипедів та електросамокатів, якщо мерія вирішить проблему з інфраструктурою, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Про це заявив у ході презентації сервісу UberShuttle регіональний менеджер Uber у Великобританії, Північній і Східній Європі Джеймі Хейвуд.

“Uber купив сервіс оренди електричних велосипедів Jump. І зараз виробник нарощує темпи випуску обладнання – ми говоримо про виробництво електричних велосипедів і самокатів”, – сказав він.

Хейвуд уточнив, що компанія поки не укладала ніяких угод із мером Києва.

“Спочатку необхідно забезпечити можливість безпечного пересування велосипедів містом. Моє завдання – привезти для вас транспорт, коли будуть безпечні маршрути”, – додав він.

За словами Хейвуда, у місті також повинні бути створені правила для використання електросамокатів.

Зі свого боку мер Києва Віталій Кличко заявив, що Uber пропонує набагато більш широкий спектр послуг, які він бачив за кордоном.

“Uber пропонує набагато більш широкий сервіс, і я цей сервіс бачив за кордоном, де є пропозиції по велосипедам і електросамокатам. І я буду дуже радий поширенню цього сервісу на наше місто”, – підкреслив Кличко.

Back to top button