Україна

У квітні перерахують пенсії для 600 тисяч пенсіонерів – Шмигаль


У квітні перерахують пенсії для 600 тисяч пенсіонерів – Шмигаль

У березні пенсії зросли майже на 20%. Індексація торкнулася 10,5 мільйона пенсіонерів. Середній розмір підвищення становив близько 600 гривень.

 
 
 
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що у квітні буде здійснено автоматичний перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів, з урахуванням збільшеного трудового стажу. Таке підвищення торкнеться близько 600 тисяч українців.
 
“Додаткові доплати за віком, запровадження яких свого часу ініціював президент України Володимир Зеленський, також залишаються чинними”, – зазначив він.
 
За словами Шмигаля, уряд провів вже другу індексацію пенсійних виплат під час повномасштабної війни. Усі пенсії за березень повністю виплачені.
 
Прем’єр-міністр додав, що у березні пенсії зросли майже на 20%. Індексація торкнулася 10,5 мільйона пенсіонерів. Середній розмір підвищення становив близько 600 гривень. Наразі середній розмір пенсії в Україні становить 5 200 гривень.
 
“Також було здійснено підвищення виплат військовим пенсіонерам та ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Середній розмір підвищення для цих категорій пенсіонерів перевищив тисячу гривень”, – заявив Шмигаль.
 
Прем’єр-міністр подякував міжнародним партнерам, завдяки яким Україна може повною мірою та своєчасно профінансувати всі критичні витрати бюджету.
 
Нагадаємо, 1 квітня в Україні відбудеться щорічний перерахунок пенсій для пенсіонерів, які працюють.
 
За даними ПФУ, середній розмір пенсії в Україні станом на 1 березня становив 5 219 гривень.
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button