Україна

У Кривий Ріг на фестиваль привезли 20 тонн меду

У Кривому Розі в парку імені Юрія Гагаріна проходить 9-й Медовий фестиваль, що вже став традиційним. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Цьогоріч у нас на фестивалі понад 20 тонн меду, його вистачить на всіх городян. Дуже багато апітерапії сьогодні представлено в парку, на фестивалі працюють апітерапевти. Пасічники приготували подарунки для дітей, дітям з інвалідністю та подарунки бійцям АТО 17-ї танкової бригади», – зазначив організатор Медового фестивалю, журналіст Микола Крамаренко.

Щорічний захід зібрав пасічників з Дніпропетровської, Сумської, Хмельницької, Черкаської, Полтавської, Херсонської, Миколаївської та Кіровоградської областей, бджолярів з Німеччини та Польщі. До Кривого Рогу вони привезли, крім меду, й 3 тонни медовухи, а також різноманітні продукти бджільництва.

На алеях парку представлено мед різних сортів, свічки, мило, питний мед, вощина, маточне молочко, квітковий пилок, перга, настоянка на личинках воскової молі, прополіс, бджолиний підмор, медовуха й настоянка.

На фестивалі також представили свої ручні роботи криворізькі майстрині, кондитери й пекарі.

Фестиваль триватиме два дні.

Back to top button