Україна

У Криму ввели обмеження на використання води у містах

Із 23 вересня в кримських Алушті, Партеніті і Малому Маяку вводять обмеження подачі води. Це тимчасовий захід, який допоможе заощадити воду в Ізобільненському водосховищі. Там запасів вистачить тільки на 3 місяці. Про це повідомила підконтрольна Кремлю глава адміністрації Алушти Галина Огнєва, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“З середи, 23 вересня ми вводимо в Алушті, Партеніті і Малому Маяку обмежувальні заходи подачі води. А саме: в нічний час з 23:00 до 05:00 в системі водопроводу буде знижено тиск. Вода, буде, але йти вона буде під низьким тиском. Це тимчасовий захід, але він допоможе заощадити і не допустити ситуації повної відсутності води”, – написала Огнєва в Facebook.

Вона підкреслила, що в водосховищі залишився “невеликий обсяг, якого вистачить тільки до грудня”.

“Зниження тиску – це економія як мінімум 10 тисяч кубометрів на добу – це гарантія того, що навіть без опадів вода буде в кранах будинків і квартир до квітня наступного року” – додала Галина Огнєва.

У Криму горизонти водосховищ продовжують скорочуватися і зменшуватися, повідомив 18 вересня на засіданні оперативного штабу глава підприємства “Вода Криму” Володимир Баженов.

Перекидати воду на Кримський півострів з російського Краснодарського краю або Ростовської області по дну Азовського або Чорного моря на відстань понад 500 км – дуже дорога справа. Про це заявили в Росводресурсів.

Останні новини

Back to top button