Україна

У Криму окупанти збираються провести так званий «з’їзд представників українських діаспор»

Так звана влада Криму повідомила про проведення на анексованому півострові «міжнародного з’їзду представників українських діаспор з різних країн». Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на слова «голови держкомітету уряду республіки у справах міжнаціональних відносин» Заура Смірнова, інформує 1News.

«Крим обраний для міжнародного з’їзду закономірно. Саме тут українські діаспори готові заявити всій світовій спільноті, що київський режим не має право виступати від імені всього українського народу», — сказав З.Смірнов.

Як зазначає російське видання, у форумі, зокрема, візьмуть участь представники України, а також діаспор з Білорусі і Молдови.

За словами представника «кримської влади», на форум вже прибули представники деяких областей України, імена яких не будуть розголошувати з метою безпеки.

«На форум прибули і представники деяких областей України, але їх імена не будуть розголошуватися в цілях безпеки і щоб уникнути загрози життю на Україні…», — сказав З.Смірнов.

Повідомляється, що у рамках форуму відбудеться покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, відвідання музею української вишивки імені Героя України Віри Роїк та класів з українською мовою навчання в Сімферопольській академічній гімназії. Окрім того, планується міжнародний круглий стіл на тему «Співпраця українських громадських об’єднань Республіки Крим зі співвітчизниками за кордоном».

 

 

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close