Україна

У КМДА розповіли, коли розпочнеться демонтаж конструкцій Шулявського шляхопроводу

Роботи з демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу планується розпочати в січні 2019 року, при цьому очікується, що роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені в тому ж 2019 році. Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Плануємо розпочати роботи по демонтажу основних конструкцій Шулявського шляхопроводу з січня 2019 року”, – заявив Симонов.

В прес-службі з посиланням на інформацію департаменту транспортної інфраструктури відзначили, що реконструкція зазначеної транспортної розв’язки вже почалася в поточному, 2018 році.

“Вже укладено нижній шар покриття з асфальтобетону проїжджої частини з’їзду з вул. Гетьмана на просп. Перемоги, ведеться перекладання інженерних мереж на заїзді з просп. Перемоги на вул. Олександра Довженка”, – йдеться в повідомленні.

У КМДА повідомляли, що демонтаж Шулявського шляхопроводу планують розпочати 15 грудня. Розпочати роботи з влаштування пальових фундаментів та опор планується в лютому, а монтаж нових конструкцій шляхопроводу – з березня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що в Києві 3-4 листопада почнуть знесення Шулявського шляхопроводу, в результаті чого у столиці утворяться “пекельні” пробки.

Нагадаємо, раніше на реконструкцію Шулявського мосту в Києві чекали з 1 травня. Проте пізніше роботи перенесли на невизначений термін. Причиною стала петиція з альтернативним варіантом реконструкції, яку зобов’язана була розглянути Київрада. У травні минулого року КМДА визначила фінальний варіант реконструкції розв’язки на Шулявці, вартість робіт має становити 400 млн грн.

Останні новини

Back to top button