Україна

У «Київстарі» з’явився новий президент

Президентом мобільного оператора Київстар став раніше виконувач обов’язків президента компанії Олександр Комаров. З липня він поєднував цю посаду з роботою СЕО Beeline Казахстан, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу компанії VEON.

“До свого призначення Олександр отримав величезний управлінський досвід. Я переконана, що під керівництвом Олександра компанія буде залишатися провідним постачальником мобільного зв’язку та інтернет-послуг”, – сказала глава наглядової ради VEON Урсула Бернс.

Комаров народився в 1972 році. Закінчив Київський політехнічний інститут, починав кар’єру в 1994 році в київському Науково-дослідному центрі військового інституту управління та зв’язку. З 1997 по 2002 рік працював в компанії Globalstar в сфері маркетингу і продажів.

У 2002 році був запрошений на посаду директора з розвитку бізнесу в Adell Saatchi & Saatchi (Відео Інтернешнл Київ). У 2004 році став генеральним директором цього рекламного агентства, а пізніше очолив групу Відео Інтернешнл в Україні.

Протягом 2007-2013 років був генеральним директором компанії GroupM в Україні.

У липні 2013 року отримав запрошення з Казахстану від компанії Beeline і був призначений головним комерційним директором, а з січня 2016 очолив компанію.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close