Україна

У Київській опері розпочався шістнадцятий міжнародний фестиваль православного кіно “Покров”

У Київській опері почався шістнадцятий міжнародний фестиваль православного кіно “Покров”. За головні призи фестивалю змагатимуться сімдесят стрічок у номінаціях анімаційного, короткометражного, документального і повнометражного кіно, пише “112.ua“.

“Ці фільми допомагають людям жити. От є фільми, які заважають людям жити, збуджують їх, заповнюють душу страстями. А є фільми, які звільняють від цієї метушні, і це допомагає думати про Бога, про вічність, про любов. Це дійсно свято православного кінематографа, який є і процвітає”, – заявив генеральний директор фестивалю протоієрей Олександр Акулов.

Фестиваль відбувається з благословення предстоятеля Української православної церкви митрополита Онуфрія та присвячений тридцятиріччю відродження Києво-Печерської лаври. Особливу увагу цьогоріч звертають на складну ситуацію в українському православ’ї.

“Я думаю, що і цього разу винесемо всім православним світом, вистоїмо”, – вважає президент фестивалю, народний депутат Андрій Деркач. “Головне, щоб кожен батюшка в Україні знав та відчував, що він не сам. Поряд з ним православ’я, поряд з ним віра”, – додав він.

Перегляд конкурсних робіт триватиме у столичному Будинку кіно з 8 по 10 жовтня.

Back to top button